پارس ناز پورتال

انفجار گلکسی نوت باعث توقف فروش شد

انفجار گلکسی نوت باعث توقف فروش شد

انفجار گلکسی نوت باعث توقف فروش شد 

در پی انفجار گلکسی نوت 7 در حال شارژ شدن باعث شد تا فروش این گوشی تا اطلاع ثانوی متوقف شود تا علت بررسی گردد. اگر صادقانه‌ بخواهیم نظر بدهیم، رقابت بر سر پادشاهی دنیای تلفن‌‌های همراه هوشمند تنها بین سامسونگ و اپل در جریان است و وقتی یک اتفاق باعث رسوایی یکی از این دو طرف می‌شود،

 

 طرفداران کمپانی دیگر در وضعیت جالبی قرار می‌گیرند و از این که رقابت را پیروز شده‌اند، به برند محبوب خود می‌بالند! نمونه‌ی این اتفاق شاید رسوایی خم شدن آسان آیفون ۶ و ۶ پلاس اپل بود؛ اتفاقی که حالا این بار در قالب انفجار باتری به فبلت‌های سامسونگ سرایت کرده است و انفجار گلکسی نوت ۷ موجی از نارضایتی را به وجود آورده است.

 

احتمالا اخبار مربوط به انفجار باتری نسل جدید فبلت‌های برند کره‌ای را شنید‌ه‌اید. انفجار گلکسی نوت ۷ (Galaxy note 7) موضوعی است که این روزها به تیتر اول بسیاری از خبرگزاری ها تبدیل شده است. حالا خبری به دستمان رسیده است مبنی بر این که سامسونگ فروش و ارسال این محصول را برای اپراتورهای مخابراتی کره‌ی جنوبی متوقف کرده است

 

تا واقعا مطمئن شویم که مشکلی در رابطه با باتری این محصول وجود دارد.به گزارش آژانس خبرگزاری YNA در کشور کره‌ی جنوبی (YNA)، سامسونگ از ابتدای هفته‌‌ی میلادی (روز دوشنبه) ارسال گلکسی نوت برای اپراتورهای این کشور را متوقف کرده است و این توقف تا به امروز همچنان ادامه داشته است.

 

گزارش‌های مربوط به انفجار گلکسی نوت ۷ از حدود پنج روز پس از عرضه‌ی این محصول شروع شدند و حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ به این نتیجه رسیده است که باید اقدامات جدی‌تری را در این زمینه انجام دهد.فروش گلکسی نوت ۷ در کشور کره‌ی جنوبی از پرچمدار حال حاضر سامسونگ یعنی گلکسی اس ۷ پیشی گرفته است

 

اما به نظر می‌رسد که چه از لحاظ سخت افزاری و چه از لحاظ نرم افزاری، این محصول پایداری کمتری نسبت به برادر کوچک‌تر خود داشته باشد. انفجار گلکسی نوت ۷ باعث ایجاد هاله‌ای از ابهام درباره‌ی عملکرد مناسب سخت افزار آن شده است و یک باگ عجیب که باعث کرش کردن و گیر کردن این فبلت بر روی چرخه‌ی بوت می‌شود نیز باعث شده است که درباره‌ی عملکرد نرم افزاری آن هم شک داشته باشیم.

 

جالب است بدانید که یکی از مقامات سامسونگ در مکالمه‌ای که با YNA داشته، اعلام کرده است که نم‌یتواند توقف فروش گلکسی نوت ۷ را تایید کند و یا آن را تکذیب کند، او درخواست وقت بیشتری داشته است تا بتواند بر روی این موضوع اظهار نظر داشته باشد.

 

هرچند که اپراتورهای مخابراتی K Telecom Co ،KT Corp. و LG Uplus Corp در کره‌ی جنوبی از چند روز پیش هیچ دیوایس جدیدی را از سری نوت ۷ سامسونگ دریافت نکرده‌اند و به نظر میرسد که موضوع جدی‌تر از این حرف‌ها باشد.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات