پارس ناز پورتال

امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفت

امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفت

امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفت 

ژاپن بصورت امپراطوری است و اکنون شاهزاده این کشور به سن 10 سالگی رسیده است و مشغول بازی های کودکانه خود می باشد. شاهزاده ژاپنی هیساهیتو که در آینده به عنوان امپراطور بر تخت خواهد نشست، همراه با دو خواهر بزرگش جشن تولد ده سالگی خود را جشن گرفت.

 

در این تصاویر شاهزاده هیساهیتو با دو خواهرش شاهزاده خانم کاکو و شاهزاده خانم ماکو در شالیزاری در اقامتگاه اکیشینو- نو- میا در توکیو، ژاپن دیده می شود.
امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفتشاهزاده هیساهیتو و تولد ده سالگی اش در شالیزاری در توکیو

 

هیساهیتو که سومین نفر در ردیف رسیدن به تاج و تخت ژاپن است ، در حالی جشن تولد 10 سالگی اش را جشن گرفت که به تازگی پدربزرگش امپراطور اهیهیتو 82 ساله از تمایلش به استعفا و تفویض مقام صحبت کرده است.در یک پیام ویدئویی که در ماه آگوست منتشر شد، این امپراطور از تمایل خود به تفویض مقام به پسر بزرگش شاهزاده ناروهیتو 56 ساله صحبت کرد.
امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفتدو شاهزاده خانم ژاپنی و برادر کوچکشان

 

در این ویدئو ده دقیقه ای، او درباره سن بالای خود و نگرانی از سخت شدن انجام وظایفش صحبت کرد.بر طبق قانون فرمانروایی ژاپن، تنها امپراطور مرد می تواند به سلطنت برسد، بنابراین تنها فرزند ناروهیتو یعنی آیکو 14 ساله نمی تواند تاج و تخت را به ارث ببرد. در عوض برادر کوچک تر او اکیشینو 50 ساله در ردیف دوم و پسرش هیساهیتو در ردیف سوم تاج و تخت امپراطوری قرار دارند.
امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفتشاهزاده هیساهیتو پس از عمو و پدرش ، در ردیف سوم امپراطوری قرار دارد

 

بحث هایی درمورد تغییر این قانون و اجازه بر تخت نشستن امپراطور زن وجود داشت که به گزارش پارس ناز با به دنیا آمدن هیساهیتو، این تغییرات منتفی شد.تصور می شود ناروهیتو در طی پنج قرن، 126امین امپراطوری باشد که تاج و تخت ژاپن را در دست می گیرد. امروزه امپراطور تنها یک چهره سمبلیک و بدون هیچگونه قدرت سیاسی است.
امپراطور آینده ژاپن تولد 10 سالگی را جشن گرفتامپراطور آینده ژاپن در تولد ده سالگی اش

 

 

پرشین وی

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات