پارس ناز پورتال

افتادگی پوست گردن در دوران پیری و جلوگیری از آن

افتادگی پوست گردن در دوران پیری و جلوگیری از آن

افتادگی پوست گردن در دوران پیری و جلوگیری از آن 

افتادگی پوست گردن در سنین بالا در برخی افراد مشاهده میشوند و ما میتوانیم از سنین جوانی جلوی افتادن پوست گردن را بگیریم . 

 

تکنیک ها

1 کرم ضد آفتاب
ممکن است این طور بنظر نیاید اما گردن به طور منظم در معرض نور آفتاب قرار دارد، مخصوصا هنگامی که در جاهای بسیار بازتاب کننده مانند محیط‌های برفی یا کنار دریا باشید. با بخاطر سپردن این موضوع، مطمئن شوید که برای جلوگیری از آسیب اشعه‌ی UV، هر زمان که خارج از منزل هستید، گردنتان را با یک ضد آفتاب با درجه‌ی حفاظتی بالا کاملاً پوشانده‌اید.

 

2 کرم گردن یا کرم شب
یک کرم گردن خوب بخرید یا حداقل مطمئن شوید که برنامه‌ی کلی مراقبت از پوستتان را روی چانه،گردن و بالای سینه‌تان نیز بکار می‌برید.

 

3 لیفتینگ نفرتیتی
نفرتیتی نام یک شاهزاده خانم مصری است که گردن فوق‌العاده زیبایی داشت. هدف این درمان،داشتن گردنی شبیه اوست. داروی تزریقی آرامش بخش عضله ( بوتاکس یا دیسپورت ) به گردنتزریق می‌شود تا میزان افتادگی و خطوط افقی گردن کاهش یابد.

 

اولین تزریق در چند سانتی‌متریلبه‌ عضله‌ی پلاتیسما انجام می‌شود و دو خط عمودی که از چانه تا پایین گردن ادامه دارند را ترمیممی‌کند. با این کار، عضله شل می‌شود و کمتر مشخص خواهد بود. با دومین تزریق، خطوط افقیدرمان می‌شوند. این تزریق در عضله‌ی زیر این خطوط انجام می‌شود و هدفش به حداقل رساندنمیزان اتصال این خطوط به عضله است که پس از آن، ظاهر بهتری خواهند داشت.

 

4 هایفوتراپی
این یک درمان سریع کلینیکی است که از انرژی امواج فرا صوت برای سفت کردن پوست استفادهمی‌کند و ثابت شده که روی گردن و نواحی زیر صورت کاملا موفق است.

 

این امواج فرا صوتی بهپوست رسانده می‌شوند و سپس از طریق حرارت باعث تولید کلاژن توسط خود پوست می‌گردند وبلافاصله ظاهر پوست را محکم‌تر و سفت‌تر می‌کنند. همان طور که کلاژن جدید ساخته می‌شود،پوست بتدریج محکم‌تر می‌شود و گردن خوش فرم‌تر می‌گردد.

 

بهترین نتایج حدودا بعد از ۹۰ روزظاهر می‌شوند. این کار تا حدی ناراحت کننده است، اگرچه می‌توان از بی حس کننده‌های موضعیاستفاده کرد که باعث می‌شوند این روش کاملا قابل تحمل شود.

 

5 ترماژ
این یک درمان غیر تهاجمی سفت کننده‌ی پوست است و ثابت شده در سفت کردن پوست گردن و کاهش پوست اضافه در این ناحیه، بسیار موثر واقع می‌شود. این روش، نتایج فوری و پیشرفته‌ای دارد که به مدت ۲ سال یا بیشتر دوام می‌آورند.

 

این روش متکی به تکنولوژی فرکانس رادیویی ساده‌ای است که لایه‌های عمیق پوست و همچنین بافت‌های زیرین را گرم می‌کند. در همان زمان، لایه‌های بالا را با سیستم خنک کننده‌ی مخصوصی که به شما کمک می‌کند در زمان درمان احساس راحتی بیشتری کنید، سرد می‌کند (می‌تواند نسبتا دردناک باشد اما بی حس کننده‌ی موضعی استفاده می‌شود، ممکن است برایتان مسکن نیز تجویز گردد.).

 

حرارت باعث تولید کلاژن می‌شود و کلاژن‌های موجود را محکم می‌کند. دوره‌ی نقاهتی هم وجود ندارد و به محض اینکه کارتان تمام شد، می‌توانید مستقیمابه فعالیت‌های طبیعی بپردازید.

 

منبع : sorkhabsefidab.com

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات