پارس ناز پورتال

آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟

مجموعه : رژیم و تغذیه

آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟

آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟ 

قهوه که از دیرباز تا کنون بعنوان نوشیدنی محبوب دوران لقب گرفته است , میتواند با سرطان مبارزه کند پس بیایید بیشتر قهوه مصرف کنیم . قهوه یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار در بین مردم امریکا می باشد، به طوری که 83 درصد از بزرگسالان این نوشیدنی را میل می‌کنند. قهوه به خاطر آنتی اکسیدان‌هایش از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند.

آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟بر‌اساس مطالعه دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا،مصرف قهوه خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می‌دهد و از بروز سرطان کولورکتال در بیشتر موارد جلوگیری می‌کند. قهوه یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار در بین مردم امریکا میباشد، به طوری که 83 درصد از بزرگسالان این نوشیدنی را میل می‌کنند و علاقه زیادی به مصرف آن دارند.

آیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟قهوه به خاطر آنتی اکسیدان‌هایش از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند.بر اساس این مطالعه، مصرف دو فنجان قهوه در روز 26 درصد ابتلای افراد به سرطان‌های ژنتیکی و گوارشی را کاهش می‌دهد و این مسئله در مورد قهوه‌های بدون کافئین هم صدق می‌کند. کافئین و پلی‌فنول دو ماده اصلی تشکیل دهنده قهوه می باشدآیا میدانستید قهوه دشمن سرطان است؟که به خاطر داشتن آنتی اکسیدان مصرف این نوشیدنی از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند و سیستم ایمنی و دفاعی بدن را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که 5 درصد از مردان و 4 درصد از زنان آمرکایی به بیماری سرطان کولورکتال مبتلا بوده که با مصرف قهوه از بروز این سرطان جلوگیری می‌شود.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات