پارس ناز پورتال

آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جا

مجموعه : دکوراسیون

آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جا

آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جا 

وقتی اجاره نشین باشید و مجبور که در یک آپارتمان نقلی زندگی کنید می توانید ترفندهای دکوراسیون مرتبط را به کار گیرید. مهاجرت، زندگی شهرنشینی و هزینه های سرسام آور خرید مسکن بسیاری از ما را ناگزیر به اجاره نشینی کرده است. اگر شما هم در یک آپارتمان کوچک اجاره ای زندگی می کنید

 

و فضای مناسب برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم و وسایل تان را ندارید، بهتر است با این مطلب از ما همراه باشید.

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: میزهای کوچک
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جامیزهای کوچک بهترین و کاربردی ترین عنصر برای دکوراسیون خانه های اجاره ای می باشد. با کمک این میزها به سادگی می توانید به لوازم و وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید. حتی می توانید برای این منظور از میزهای کوچک و تاشو کمک بگیرید و در مواقع نیاز آن ها را برپا کنید و به لوازم و وسایل خود نظم ببخشید. 

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: میزهای صندوقه ای جلومبلی
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جااز میزهای صندوقه ای به عنوان میز جلو مبلیتان استفاده نمایید، این میزها بهترین گزینه برای جای دادن و ذخیره سازی مجلات، روزنامه ها و یا ظروف پذیرایی می باشد. 

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: سبدهای حصیری
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جاسبدهای حصیری بهترین گزینه برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم اتاق خواب شماست. این سبدهای کوچک بهترین گزینه برای طبقه بندی داخل کمد دیواری ها می باشد و گزینه ی مقرون به صرفه ای برای نظم دهی به لوازم شما محسوب می شود. 

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: کشو تختخواب
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جا به گزارش پارس ناز تخت های کشو دار بهترین گزینه برای دکوراسیون خانه های اجاره ای کوچک محسوب می شود. این تخت ها فضای بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی البسه و یا سایر لوازم مثل لوازم تحریر بچه ها کتاب ها و… برایتان به وجود می آورد.

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: میزهای پاتختی
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جامیزهای پاتختی یکی از مهمترین لوازم هر اتاق خوابی محسوب می شود که می تواند به لوازم و وسایل شما نظم و ترتیب ببخشد پس به دلیل کوچک بودن خانه های اجاره ای خود این عنصر مهم و کاربرد را از دکوراسیون خانه ی اجاره ای خود حذف نکنید.

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: میز کنسول ها
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جامیز کنسول ها نیز عنصر کاربردی بسیار مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی دکوراسیون خانه اجاره ای شما محسوب می شود می توانید آن را تبدیل به یک قفسه یا جا کتابی در اتاق نشیمن تان کنید و حتی از آن برای جداسازی دو فضای نشیمن و غذا خوریتان استفاده نمایید.

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: کمد و دراور
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جاهیچ کس از تاثیر کمد و دراور در دکوراسیون خانه های کوچک اجاره ای غافل نیست.این کمد و دراورها را می توانید در تمام بخش های دکوراسیون داخلی تان قرار دهید و به لوازم و وسایل مختلف خود را با کمک آن ها نظم ببخشید. 

 

دکوراسیون خانه های اجاره ای: میزهای کوچک اتاق کودک
آپارتمان نقلی و مشکلی به نام کمبود جادر طراحی دکوراسیون خانه های اجاره ای همه ی اعضا و لوازم و وسایلشان را در نظر بگیرید به طور مثال فضایی را برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و اسباب بازی های بچه ها در نظر بگیرید با ابن کار به سادگی می توانید به لوازم کودکان خود نظم ببخشید و ظاهر مرتب تری به دکوراسیون خود ببخشید.

 

چیدانه

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات