پارس ناز پورتال

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان 

بسیاری از مردم با پرداختن پول به مغازه دارها اقدام به خرید اپل آیدی می کنند در حالیکه می توان آن را رایگان و با صرف زمان بسیار کم ساخت. نام اپل و اپل آیدی برای جوانتر ها و علاقه مندان به تکنولوژی نامیست شناخته شده و محبوب.

 

آیفون ها و آیپد ها از مجموعه نرم افرار های شگفت انگیز appstore بهره میبرند که متاسفانه یا خوشبختانه به دلیل اوپن سورس نبودن نمیتوان آن ها را از وبسایت یا مجموعه ی دیگری پیدا کرد.

 

اولین چیزی که هر کاربر اپلی به آن نیاز مبرم خواهد داشت اپل آیدی یا یک شناسه برای دانلود و استفاده از سرویس های اپ استور است،

 

که به دلیل کمبود اطلاعات امروزه کاربران به فروشگاه ها و خدمات تلفن همراه مراجعه کرده و با پرداخت هزینه های چند ده هزار تومانی اقدام به خرید اپل آیدی میکنند، در صورتی که ساخت اپل آیدی رایگان در خانه کمتر از ٢٠ دقیقه زمان نیاز خواهد داشت. در این مقاله از هاو کن یو با ما همراه باشید تا مراحل قدم به قدم ساخت اپل آیدی را تقدیم حضورتان کنیم.

 

اقدامات مورد نیاز:

دانلود و نصب نسخه ی آخر آیتونز
نرم افزار تغییر آی پی کار بر مانند وی پی ان ها

 

مرحله اول

ابتدا ورژن آخر itunes را از طریق وبسایت رسمی اپل یا وبسایت های دیگر دانلود کرده و نصب کنید. پس از نصب برنامه را راه اندازی کرده و سپس نرم افزار وی پی ان یا هر نرم افزار تغییر آی پی را به کار اندازید.

 

مرحله دوم

پس از اقدامات مرحله ی اول با صفحه ی زیر مواجه خواهید شد. در این قسمت بر روی علامت سه نقطه که در شکل واضح است کلیک کنید و سپس گزینه ی apps را انتخاب نمایید. در فولدر سمت راست باز شده به دنبال زبانه ی free apps باشید. یکی از زیر مجموعه های آن را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. به عنوان مثال ما در اینجا نرم افزار itunes U را انتخاب میکنیم.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

آموزش ساخت اپل آیدی رایگانمرحله سوم

پس از انتخاب نرم افزار یا app روی آن کلیک کرده و گزینه ی get را انتخاب کنید. در پنجره ی کوچکی که برای شما باز می شود، اپل از شما یک ایمیل و پسورد مخصوص حساب کاربری شما را می خواهد. بر روی گزینه ی creat new Apple ID کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره ی بعدی باز شود.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

مرحله چهارم

این پنجره، به عنوان خوشامد گویی شما به ثبت نام در وبسایت itunes است.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

بر روی continue کلیک کرده و در مرحله ی بعد نیز تیک موافقت با قوانین و سیاست های کلی نرم افزار را انتخاب کرده و continue کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

در این صفحه بایستی اطلاعات اولیه خود را وارد کنید. مانند هر حساب کاربری دیگر شما نیاز به یک ایمیل و رمز عبور خواهید داشت. در قسمت security info به سه سوال دلخواه پاسخ دهید.

 

نکته: در جواب دادن به این سوال ها دقت فرمایید چرا که در صورت فراموشی رمز در آینده به کمک شما می آیند.

 

در باکس optional rescue email یک ایمیل دیگر از آشنایان و دوستان خود را وارد کنید. در مرحله ی آخر نیز تاریخ تولد خود را به میلادی انتخاب کرده و continue را انتخاب نمایید.

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

مرحله پنجم

در این مرحله شما نیازمند ادرس پستی و شماره تلفن خارج از ایران میباشید. می توانید به جای قرار دادن ادرس واقعی از ادرس های مجازی زیر استفاده کنید. توجه نمایید که در هر کادر مربوطه دقیقا اطلاعات زیر را بدون اشتباه وارد کنید.

 

در قسمت payment type بایستی گزینه ی none را انتخاب کنید و کادر بعدی را دست نخورده باقی بگذارید.(این کادر مخصوص کد گیفت کارت است)

آموزش ساخت اپل آیدی رایگان

نام و نام خانوادگی خود را در قسمت first name و last name وارد کرده و مابقی اطلاعات را به صورت زیر وارد کنید.

 

Street: 1 infinite loop

City: CUPERTINO

Province: CA

Zip: 95014-2083

Tel: 031 1298567

 

توجه: اطلاعات وارده را دقیقا همانند بالا وارد کنید

 

توجه: کادر هایی که در میان فهرست بالا نیستند را دست نخورده بگذارید.

 

مرحله ششم

بر روی گزینه ی Create Apple ID کلیک کرده و در پنجره ی بعدی ok کنید.

 

 

Xبستن تبلیغ
تبلیغات